Cennik nekrologów w Głosie Wielkopolskim

produkt PON-CZW. PIĄTEK SOBOTA
Nekrolog zwykły
wym. 85 x 35,2 mm
159,90 brutto 221,40 brutto 198,80 brutto
Nekrolog z wyróżnieniem
wym. 85 x 35,2 mm
209,10 brutto 307,50 brutto 270,60 brutto

 

Cena pozostałych formatów:

Format nekrologu 85 x 74 mm – cena x 2
Format nekrologu 85 x 112,8 mm – cena x 3
Format nekrologu 85 x 151,6 mm – cena x 4
Format nekrologu 85 x 190,5 mm – cena x 5

DOPŁATY

Za zamieszczenie z lewej lub prawej strony ramki ornamentu – dopłata 10% wartości nekrologu z wyróżnieniem.

 

Zamów nekrolog lub kondolencje w Głosie Wielkopolskim

 

Przykłady nekrologów/kondolencji dwuszpaltowych

NEKROLOG ZWYKŁY
szer. 85 mm, wys. podstawa 35,2 mm
NEKROLOG Z WYRÓŻNIENIEM
szer. 85 mm, wys. podstawa 35,2 mm
NEKROLOG ZWYKŁY
szer. 85 mm, wys. podstawowa 74 mm

NEKROLOG WYRÓŻNIONY
szer. 85 mm, wys. podstawowa 74 mm

 

 

 

 

Głos Wielkopolski nekrologi. Nekrologi w Głosie Wielkopolskim publikowane są codziennie od poniedziałku do soboty na stronach redakcyjnych. Zamawiając nerkolog do Głosu Wielkopolskiego do godziny 14.00 emisja nekrologu w Głosie Wielkopolskim następuje następnego dnia roboczego.

Wyjątkiem od tej zasady jest złozenie zamówienia na nekrolog do Głosu Wielkopolskiego w soboty, niedziele i dni świąteczne. W tym wypadku publikacja nekrologu w Głosie Wielkopolskim następuje dopiero na w 2 dniu roboczym od złożenia zamówienia na nekrolog lub kondolencje do Głosu Wielkopolskiego. Nekrologi w Głosie Wielkopolskim mogą zawierać oprócz standardowej treści również znaki graficzne, tzw ornamenty. 

Zamówienie na nekrolog w Głosie Wielkopolskim mogą Państwo złożyć przez stronę www.nekrologi-poznan.pl w systemie online w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej godzinie. Nasi konsultanci odczytają Państwa zamówienie na nekrolog do Głosu Wielkopolskiego w godzinach pracy naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 oraz przedstawią Państwu koszty publikacji nekrologu lub kondolencji w Głosie Wielkopolskim na podany w zamówieniu adres e-mail. Skontaktujemy się z Państwem również telefonicznie w celu poinformowania o wysłaniu wyceny na nekrolog w Głosie Wielkopolskim, byście mogli Państwo sprawdzić swoją skrzynkę e-mail. Dodatkowo oprócz publikacji nekrologu w papierowym wydaniu Głosu Wielkopolskiego mogą Państwo również złożyć zamówienie na dodatkową emisje nekrologu na stronie internetowej www.nekrologi-poznan.pl 

Wiemy jak smutnym i bolesnym wydarzeniem jest dla Państwa śmierć Bliskiej Wam Osoby dlatego staramy się jak najbardziej uprościć Państwu formalności związane z publikacją nekrologu w Głosie Wielkopolskim. 


Głos Wielkopolski nekrologi, nekrologi Poznań, Nekrologi Głos Wielkopolski, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Głos Wlkp, Poznań nekrologi, Głos Wlkp. nekrologi, Gazeta Wyborcza nekrologi Poznań, Wyborcza nekrologi, Nekrologi Wyborcza Poznań, Wyborcza Nekrologi Poznań, Zakłady pogrzebowe Poznań, Zakłady kamieniarskie Poznań, Usługi pogrzebowe Poznań